Ticombo
Σύνδεση Πουλήστε τα εισιτήριά σας

Coca-Cola Arena εισιτήρια

02 Αυγούστου 2026 - 02 Αυγούστου 2026

Coca-Cola Arena

Coca-Cola Arena εισιτήρια

02 Αυγούστου 2026 - 02 Αυγούστου 2026

Αυγ
2
Κυρ

Def Leppard

Coca-Cola Arena
Dubai, AE
188 εισιτήρια
από
195 €
Γρήγοροι σύνδεσμοι
Def Leppard Εισιτήρια Def Leppard (02 Αυγ GST, Dubai) Εισιτήρια Rock Εισιτήρια

Εισιτήρια Coca-Cola Arena

Ζήστε εκδηλώσεις παγκόσμιας κλάσης στην Coca-Cola Arena!

Από τα εγκαίνιά της τον Ιούνιο του 2019, η Coca-Cola Arena έχει αναδειχθεί γρήγορα σε ένα από τα πιο επιθυμητά πολιτιστικά ορόσημα της Μέσης Ανατολής. Η αρένα συνδυάζει την φιλοξενία και την υπερσύγχρονη τεχνολογία, στοιχεία στα οποία έχει χτίσει τη φήμη του το Ντουμπάι. Μέσα σε αυτή την αρένα, το κοινό βρίσκεται κοντά σε κάθε είδους παράσταση με περισσότερους από έναν τρόπους.

100% Αυθεντικά Εισιτήρια με Προστασία Αγοραστή

Σε μια εποχή όπου η απάτη εισιτηρίων στη δευτερογενή αγορά είναι ανεξέλεγκτη, η αγορά μέσω μη επίσημων καναλιών ενέχει σημαντικό οικονομικό και βιωματικό κίνδυνο. Ψεύτικα εισιτήρια, διογκωμένες τιμές και αδιαφανείς πολιτικές μεταπώλησης μπορούν να οδηγήσουν σε άρνηση εισόδου, διαβρώνοντας την εμπιστοσύνη μεταξύ των θεατών και των διοργανωτών. Η Ticombo εξαλείφει αυτούς τους κινδύνους χρησιμοποιώντας ένα σύστημα επαλήθευσης πολλαπλών επιπέδων που ελέγχει κάθε καταχώριση πριν αυτή φτάσει στην αγορά. Κάθε εισιτήριο υποβάλλεται σε αυθεντικοποίηση πολλαπλών επιπέδων, διασταυρώνοντας τον γραμμωτό κώδικα, την ανάθεση θέσης και τα διαπιστευτήρια του εκδότη με την επίσημη βάση δεδομένων της αρένας. Η συνεχής, σε πραγματικό χρόνο, ανίχνευση απάτης παρακολουθεί για ασυνήθιστη δραστηριότητα στις πωλήσεις εισιτηρίων, γεγονός που αποτρέπει την πώληση ψεύτικων εισιτηρίων. Η Ticombo συνεργάζεται με τους εξουσιοδοτημένους διανομείς των χώρων για την προμήθεια εισιτηρίων, διασφαλίζοντας ότι ο αγοραστής αγοράζει πάντα από μια νόμιμη πηγή. Στη συνέχεια, η πλατφόρμα παρέχει στον αγοραστή τεκμηριωμένη απόδειξη εισόδου για την εκδήλωση — ουσιαστικά ένα εισιτήριο που αποτελείται από ένα αδιαβροχοποιημένο PDF που περιλαμβάνει το όνομα του αγοραστή, τα στοιχεία της εκδήλωσης και έναν μοναδικό κωδικό QR που αναγνωρίζουν οι υπάλληλοι της αρένας στην είσοδο.

Επερχόμενες εκδηλώσεις στην Coca-Cola Arena, Ντουμπάι

8/2/2026: Def Leppard Εισιτήρια

Ομάδες στην Coca-Cola Arena Εισιτήρια

8/2/2026: Def Leppard Εισιτήρια

Συναυλίες στην Coca-Cola Arena

9/17/2026: Billy Idol Εισιτήρια

9/21/2026: Le Sserafim Εισιτήρια

8/4/2026: Dirty Heads and 311 Εισιτήρια

8/15/2026: Foo Fighters Εισιτήρια

11/15/2026: Journey Εισιτήρια

9/10/2026: Ella Langley Εισιτήρια

8/16/2026: Dirty Heads and 311 Εισιτήρια

9/23/2026: Billy Idol Εισιτήρια

9/17/2026: The Avett Brothers Εισιτήρια

10/21/2026: Smashing Pumpkins Εισιτήρια

8/28/2026: My Chemical Romance Εισιτήρια

3/13/2027: Get The Led Out - A Tribute to Led Zeppelin Εισιτήρια

8/24/2026: My Chemical Romance Εισιτήρια

10/18/2026: Smashing Pumpkins Εισιτήρια

11/11/2026: Journey Εισιτήρια

7/11/2026: Dirty Heads and 311 Εισιτήρια

11/2/2026: Smashing Pumpkins Εισιτήρια

9/24/2026: Ella Langley Εισιτήρια

7/11/2026: Muse Εισιτήρια

8/9/2026: Hairball Εισιτήρια

7/17/2026: BTS World Tour Εισιτήρια

10/11/2026: Journey Εισιτήρια

10/1/2026: Chicago - Band Εισιτήρια

8/13/2026: My Chemical Romance Εισιτήρια

9/11/2026: Billy Idol Εισιτήρια

9/19/2026: Lynyrd Skynyrd Εισιτήρια

8/10/2026: John Mellencamp Εισιτήρια

9/12/2026: Deep Purple Εισιτήρια

7/18/2026: BTS World Tour Εισιτήρια

9/16/2026: Hairball Εισιτήρια

9/13/2026: Billy Idol Εισιτήρια

10/3/2026: The Doobie Brothers Εισιτήρια

10/1/2026: Smashing Pumpkins Εισιτήρια

9/20/2026: NEEDTOBREATHE Εισιτήρια

7/27/2026: ENHYPEN Εισιτήρια

8/3/2026: Shinedown with Coheed and Cambria, From Ashes to New Εισιτήρια

10/28/2026: Smashing Pumpkins Εισιτήρια

9/11/2026: Billy Idol Εισιτήρια

7/24/2026: Men At Work Εισιτήρια

9/19/2026: Ella Langley Εισιτήρια

9/25/2026: Ella Langley Εισιτήρια

7/28/2026: Dirty Heads and 311 Εισιτήρια

10/14/2026: The Doobie Brothers Εισιτήρια

8/7/2026: Shinedown with Coheed and Cambria Εισιτήρια

9/16/2026: The Rock Orchestra - By Candlelight Εισιτήρια

8/5/2026: Black Crowes Εισιτήρια

8/21/2026: Deep Purple Εισιτήρια

8/8/2026: Dirty Heads and 311 Εισιτήρια

8/19/2026: Goo Goo Dolls Εισιτήρια

8/19/2026: Toto, Christopher Cross, and The Romantics Εισιτήρια

Σχετικά με την Coca-Cola Arena

Ιστορία της Coca-Cola Arena

Η Coca-Cola Arena αποτελεί το επίκεντρο της ανάπτυξης του City Walk, του πιο πρόσφατου έργου αστικής μεταμόρφωσης του Ντουμπάι που φιλοξενεί διάφορες επιλογές για ψώνια, φαγητό και διασκέδαση. Το City Walk εκτείνεται κατά μήκος της οδού Al Wasl, μιας από τις κύριες αρτηρίες του Ντουμπάι. Η περιοχή επιλέχθηκε για την Coca-Cola Arena κυρίως λόγω της προσβασιμότητάς της.

Γεγονότα και Στοιχεία για την Coca-Cola Arena

Η Coca-Cola Arena έχει μέγιστη χωρητικότητα άνω των 18.000 θέσεων. Η διαρρύθμιση του χώρου μπορεί εύκολα να αλλάξει για να ταιριάζει στις ειδικές απαιτήσεις της εκδήλωσης. Αυτό σημαίνει ότι η αρένα μπορεί να διαμορφωθεί για συναυλίες με ορθίους, θεατρικές παραστάσεις, και υβριδικούς τύπους εκδηλώσεων που χρησιμοποιούν τόσο ορθίους όσο και καθήμενους χώρους. Ανεξάρτητα από τον τύπο της παράστασης, η Coca-Cola Arena προσφέρει μία από τις καλύτερες ακουστικές εμπειρίες στον κόσμο, χάρη στο ηχοσύστημά της. Και όσο καλή κι αν είναι η ακουστική της, αυτή η αρένα προσφέρει εξίσου καλές (αν όχι καλύτερες) οπτικές εικόνες, εν μέρει χάρη σε αυτό που λέγεται ότι είναι το "σύστημα βιντεοτοίχου LED υψηλότερης ανάλυσης" στην περιοχή. Οι διατάξεις των θέσεων προσαρμόζονται ώστε να αντικατοπτρίζουν την ειδική διαμόρφωση κάθε εκδήλωσης, διασφαλίζοντας ότι οι αγοραστές εισιτηρίων μπορούν να οπτικοποιήσουν ακριβώς πού θα κάθονται.

Οδηγός θέσεων Coca-Cola Arena

Καλύτερες θέσεις στην Coca-Cola Arena

Είτε η Coca-Cola Arena φιλοξενεί ένα ροκ κοντσέρτο είτε ένα σόου τύπου Broadway, υπάρχει μεγάλη πιθανότητα κάποιος να έχει εξαιρετική θέα μπροστά ή πίσω. Ορισμένες εκδηλώσεις διαθέτουν θέσεις VIP με δίκαιο τρόπο μέσω τυχαιοποιημένων αναθέσεων, αλλά αν ελπίζετε για μια εγγυημένα προνομιακή θέση σε μια ζωντανή εκδήλωση στο Ντουμπάι, πρέπει να δοκιμάσετε την επιλογή "εγγύηση VIP" στην Ticombo. Σε αντίθεση με τους περισσότερους πρωτογενείς πωλητές εισιτηρίων, η Ticombo δεσμεύει ένα συγκεκριμένο μπλοκ θέσεων κατά τη στιγμή της αγοράς. Αυτό τους επιτρέπει να προσφέρουν μια πραγματικά κορυφαία εμπειρία χωρίς το συνήθως εμπόδιο της υπερβολικής τυχαιότητας.

Κάτοψη θέσεων Coca-Cola Arena

Οι χάρτες θέσεων προσαρμόζονται ώστε να αντικατοπτρίζουν τη συγκεκριμένη διαμόρφωση κάθε εκδήλωσης, διασφαλίζοντας ότι οι αγοραστές εισιτηρίων μπορούν να οπτικοποιήσουν ακριβώς πού θα τοποθετηθούν.

Πώς να φτάσετε στην Coca-Cola Arena

Στάθμευση στην Coca-Cola Arena

Δεδομένου ότι δεν προσφέρεται υπηρεσία παρκαδόρου στο χώρο στάθμευσης, οι οδηγοί πρέπει να παρκάρουν τα δικά τους οχήματα και στη συνέχεια να περπατήσουν μέχρι την είσοδο της αρένας. Για να φτάσουν στην είσοδο, η οποία απέχει περίπου 76 μέτρα από το χώρο στάθμευσης, πρέπει να ακολουθήσουν μια σαφώς σηματοδοτημένη πεζογέφυρα. Αυτή η διάταξη δεν είναι ασυνήθιστη για χώρους στάθμευσης που εξυπηρετούν μεγάλους δημόσιους χώρους. Επειδή ο αριθμός των θέσεων στάθμευσης στο χώρο είναι περιορισμένος, οι παρευρισκόμενοι σε εκδηλώσεις στην αρένα ενθαρρύνονται έντονα να φτάσουν νωρίς, ειδικά για συναυλίες ή άλλες εκδηλώσεις όπου η ζήτηση για στάθμευση υπερβαίνει την προσφορά. Σε ορισμένες περιπτώσεις, οι διαθέσιμες θέσεις στάθμευσης έχουν εξαντληθεί μέσα σε λίγα λεπτά από το άνοιγμα του χώρου για τους θαμώνες. Για όσους προτιμούν να οδηγούν και να παρκάρουν, μια παρακείμενη σειρά δημοτικών και ιδιωτικών χώρων στάθμευσης προσφέρει σημαντική διαθεσιμότητα και πρόσβαση σε ανταγωνιστικές τιμές.

Δημόσια συγκοινωνία για την Coca-Cola Arena

Λεπτομέρειες για τη δημόσια συγκοινωνία δεν περιλαμβάνονται στο παρεχόμενο κείμενο. Συμβουλευτείτε τους τοπικούς πόρους μεταφορών για το μετρό του Ντουμπάι και τις διαδρομές λεωφορείων που εξυπηρετούν την περιοχή City Walk.

Γιατί να αγοράσετε εισιτήρια Coca-Cola Arena στο Ticombo

Εγγυημένα Αυθεντικά Εισιτήρια

Η Ticombo εξαλείφει τους κινδύνους χρησιμοποιώντας ένα σύστημα επαλήθευσης πολλαπλών επιπέδων που εξετάζει κάθε καταχώριση πριν φτάσει στην αγορά. Κάθε εισιτήριο υποβάλλεται σε έλεγχο ταυτότητας πολλαπλών επιπέδων, διασταυρώνοντας τον γραμμωτό κώδικα, την ανάθεση θέσης και τα διαπιστευτήρια του εκδότη με την επίσημη βάση δεδομένων της αρένας. Η πλατφόρμα παρέχει στους αγοραστές τεκμηριωμένη απόδειξη εισόδου και είναι χρήσιμη για πελάτες που αναζητούν πρόσβαση την τελευταία στιγμή σε sold-out παραστάσεις.

Ασφαλείς Συναλλαγές

Η Ticombo λειτουργεί ως ενδιάμεσος και εισπράττει ένα τέλος για αυτό. Ενισχύει τις μεθόδους παράδοσης με ένα πλαίσιο επαλήθευσης για να διασφαλίσει ότι το εισιτήριο εκδήλωσης που παραλήφθηκε ταιριάζει με το εισιτήριο που αγοράστηκε. Η εταιρεία έχει καθιερωθεί από την ίδρυσή της το 2014 ως μια ασφαλής και αξιόπιστη πλατφόρμα για την αγορά και πώληση εισιτηρίων εκδηλώσεων.

Επιλογές γρήγορης παράδοσης

Η Ticombo είναι ιδιαίτερα χρήσιμη για πελάτες που αναζητούν πρόσβαση της τελευταίας στιγμής σε sold-out παραστάσεις και δεσμεύει συγκεκριμένα μπλοκ θέσεων κατά τη στιγμή της αγοράς για να επιτρέψει κορυφαίες προσφορές.

Εγκαταστάσεις Coca-Cola Arena

Φαγητό και ποτό στην Coca-Cola Arena

Η σύγκλιση παγκόσμιων γεύσεων και τοπικής κουζίνας συνθέτει το γαστρονομικό τοπίο της Coca-Cola Arena. Για να ικανοποιήσει ένα ευρύ φάσμα γούστων, οι καντίνες σε όλο τον χώρο σερβίρουν τα πάντα, από κλασικό ποπ κορν κινηματογράφου και ειδικό καφέ μέχρι υπέροχα επιδόρπια και πραγματικά τοπικά πιάτα. Για τους θαμώνες που επιθυμούν να απολαύσουν μια πιο προσωπική εμπειρία φαγητού, οι "premium σουίτες" επιτρέπουν στους επισκέπτες να απολαύσουν ένα μενού επιμελημένο από σεφ. Επιπλέον, οι κάτοχοι εισιτηρίων σουίτας μπορούν να προπαραγγείλουν φαγητό για να μειώσουν τον χρόνο αναμονής στην ουρά. Η εφαρμογή προπαραγγελίας είναι μια προσεγμένη προσθήκη στο μενού υπηρεσιών που βελτιώνει τη συνολική εμπειρία του επισκέπτη.

Προσβασιμότητα στην Coca-Cola Arena

Η αρένα κατασκευάστηκε με γνώμονα την προσβασιμότητα. Υπάρχουν ειδικές θέσεις στάθμευσης για άτομα με αναπηρία δίπλα στην κύρια είσοδο. Η διαδρομή από το χώρο στάθμευσης μέχρι το χώρο είναι προσβάσιμη για όποιον ενδέχεται να έχει πρόβλημα όρασης. Η πρόσβαση σε όλες τις θέσεις στην αρένα είναι απρόσκοπτη, ανεξάρτητα από τη διαδρομή που ακολουθείται. Όλες εκτός από μία από τις διαδρομές προς τις θέσεις περιλαμβάνουν ράμπες. η μία που δεν έχει, είναι προσβάσιμη μέσω ανελκυστήρα.

Τελευταία νέα από την Coca-Cola Arena

Η τελευταία αλληλογραφία από την Coca-Cola Arena τονίζει την αυξανόμενη φήμη της ως πολιτιστικού προορισμού στο Ντουμπάι. Στις 7 Οκτωβρίου 2025, οι SB19 – ένα boy band από τις Φιλιππίνες – πραγματοποίησαν μια sold-out συναυλία. Αυτό το γεγονός ενίσχυσε την αναδυόμενη εμμονή του Ντουμπάι με την ασιατική ποπ, η οποία, μαζί με αυτή την σχετικά νέα αρένα, αποτελεί μέρος του αυξανόμενου πολιτιστικού κεφαλαίου της πόλης. Σε πιο πρόσφατα νέα, η Coca-Cola Arena έχει ένα ιδιαίτερα γεμάτο πρόγραμμα το 2025 για τη φιλοξενία αθλητικών εκδηλώσεων πρωταθλημάτων, αναδεικνύοντας τόσο την ευελιξία αυτού του χώρου όσο και τις τεχνικές του δυνατότητες.

Συχνές Ερωτήσεις

Πώς να αγοράσετε εισιτήρια για την Coca-Cola Arena;

Το πρώτο πράγμα που πρέπει να γνωρίζετε σχετικά με την αγορά εισιτηρίων για παραστάσεις στην Coca-Cola Arena είναι ότι θα πρέπει να τα αγοράζετε μόνο από εξουσιοδοτημένους πωλητές. Μία από τις ασφαλέστερες και πιο αξιόπιστες επιλογές είναι μια ιστοσελίδα που ονομάζεται Ticombo. Το Ticombo σας επιτρέπει να δείτε πού θα πραγματοποιηθούν διάφορες εκδηλώσεις εντός της αρένας, σας δίνει μια ιδέα για το ποιες είναι οι τιμές των εισιτηρίων και φαίνεται να είναι μια απλή λειτουργία γενικά για την είσοδο και την έξοδο. Μπορείτε να πάρετε τα εισιτήριά σας μέσω διαδικτυακών πλατφορμών, όπως η επίσημη ιστοσελίδα της Coca-Cola Arena ή η ιστοσελίδα της Eventim. Μπορείτε επίσης να τα αποκτήσετε μέσω μιας συνεργασίας με την Ticketmaster, αλλά υπάρχουν μερικοί λόγοι για τους οποίους δεν το ανέφερα ακόμα ως πλατφόρμα αγοράς.

Πόσο κοστίζουν τα εισιτήρια για την Coca-Cola Arena;

Οι τιμές των εισιτηρίων δεν καθορίζονται στο παρεχόμενο κείμενο. Οι τιμές ποικίλλουν ανάλογα με τον καλλιτέχνη, την τοποθεσία της θέσης και τη διαμόρφωση της εκδήλωσης.

Ποια είναι η χωρητικότητα της Coca-Cola Arena;

Η μέγιστη χωρητικότητα θέσεων είναι πάνω από 18.000, αν και οι διαμορφώσεις ποικίλλουν ανάλογα με την εκδήλωση.

Τι ώρα ανοίγει το Coca-Cola Arena τις ημέρες των εκδηλώσεων;

Οι ώρες λειτουργίας δεν καθορίζονται στο παρεχόμενο κείμενο. Ελέγξτε τις πληροφορίες του εισιτηρίου σας ή επικοινωνήστε απευθείας με τον χώρο για ακριβείς ώρες λειτουργίας.

ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ: Για ακριβείς, ενημερωμένες πληροφορίες σχετικά με εκδηλώσεις, διαθεσιμότητα εισιτηρίων, τρόπους παράδοσης και υπηρεσίες χώρου, συμβουλευτείτε επίσημες πηγές ή την πλατφόρμα εισιτηρίων από την οποία αγοράζετε.

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ!

Η Νο 1 αγορά στον κόσμο.

Η Ticombo® είναι η πλατφόρμα μεταπωλήσεων με τους περισσότερους ακόλουθους στην Ευρώπη. Σας ευχαριστούμε!

Σφραγίδα Αριστείας από την Ευρωπαϊκή Επιτροπή

Η Ticombo GmbH (μητρική εταιρεία) αναγνωρίζεται στο Horizon 2020, το πρόγραμμα χρηματοδότησης έρευνας και καινοτομίας της ΕΕ για την πρότασή της αρ. 782393.

EU Seal of Excellence

Όπως εμφανίζονται στις ειδήσεις

BBCSky NewsIndependentThe SunDaily MailEvening StandardForbesYahoo
  • Σχετικά
  • Ομάδα
  • TixProtect
  • Νομική γνωστοποίηση
  • Όροι και Προΰποθέσεις
  • Πρόγραμμα Συνεργατών
  • Εταιρικές υπηρεσίες
  • Συχνές Ερωτήσεις
  • Πώς λειτουργεί
  • Ξενοδοχεία
  • Κόμβος Παγκοσμίου Κυπέλλου
  • Επικοινωνήστε μαζί μας

Γραφεία και υποστήριξη

Germany
Unter den Linden 24, 10117 Berlin, Germany
United Kingdom
167 City Road, London, Greater London, EC1V 1AW, United Kingdom
United States
131 Continental Dr, Suite 305, Newark, Delaware 19713, United States
Switzerland
Dorfstrasse 52a, 6390 Engelberg, Switzerland
Bulgaria
Regus Sofia City West, bul Totleben 53-55, 1606 Sofia, Bulgaria
United Arab Emirates
UAE Dubai Silicon Oasis, DDP Building A1, Office 302, Dubai, United Arab Emirates
Mexico
Av Chapultepec 360, Roma Norte, Cuauhtémoc, 06700 Ciudad de México, CDMX, Mexico
Η νομική οντότητα του παρόχου πλατφόρμας ενδέχεται να διαφέρει ανάλογα με την τοποθεσία, την εκδήλωση ή/και τον τομέα. Για λεπτομέρειες ανατρέξτε στη σελίδα της συγκεκριμένης εκδήλωσης, στο αποτύπωμα και στους όρους., Νομική γνωστοποίηση και Οροι. © 2026 Ticombo. All rights reserved.